Anasayfa Magazin Adriana Lima, Antalya’da podyuma çıktı!

Adriana Lima, Antalya’da podyuma çıktı!

0 806

Antalya’da Fashion Show’da podyuma çıkan Brezilyalı topmodel Adriana Lima, Türkiye’nin ikinci evi olduğunu belirterek, Jennifer Lopez gibi Türkiye’den ev almaya sıcak baktığını söyledi. Lima, “Teklif gelirse neden olmasın” dedi.

Antalya Expo Center’da yerli tekstil üreticilerini yabancı alıcılarla bir araya getirmeyi amaçlayan Dosso Dossi Fashion Show kapsamında düzenlenen açılış defilesinde Lima da podyuma çıktı.

Adriana Lima defilede 4 ayrı kıyafetle izleyenlerin karşısına çıktı. Adriana Lima, Türkiye’nin ikinci evi olduğunu belirterek, Jennifer Lopez gibi Türkiye’den ev almaya sıcak baktığını söyledi. Lima, “Teklif gelirse neden olmasın” dedi.

Defilede tercihinin siyahtan yana kullanan Lima, bu durumu “Seviyorum” sözleriyle özetledi. Siyahın saç rengine, kendisine uygun düştüğünü anlatan Lima, “Türk modası içinde çok güzel tasarımlar var. İlk defa giydim ama çok da beğendim. Bir bayanın nelere ihtiyaç duyduğunu Türk tasarımcılar gösterdiler” diye konuştu. Lima, bir soru üzerine Türk kadınlarını, sahip oldukları pozitif enerji sayesinde çok güzel bulduğunu söyledi.


BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.