Anasayfa Moda Asla modası geçmeyen şeyler

Asla modası geçmeyen şeyler

0 703

Asla modası geçmeyen şeyler var. Birincisi: küçük siyah çok kısa elbise; ikincisi: kırmızı ruj, üçüncüsü; inci kolye. Hepsi bu. Moda çok çabuk gelip geçiyor! Herkesin modayı takip etmesi neredeyse imkansız. Hoş bazılarının böyle bir derdi de yok zaten

 

Aaa! Kim demiş modası geçmiş şeylerin giyilmesi yasak diye? Eğer hala giyince muhteşem görünüyorsan hafif yıpranmış ceketinin beş yıl önce moda olmuş olması kimin umurunda! Önemli olan rahatlık, tabii arkadaşlarının alaycı bakışları başka bir konu. Yine de, bugünlerde kesinlikle moda olmayan birkaç şeyden bahsedelim. Eğer bunlara bağlıysan, bunları kullan… Tabii sadece güvendiğin arkadaş grubu içinde.

 

Saçında zig zag stil
Saçında yıldırım gibi bir zikzaklığın kesinlikle modası geçmiş durumda. Üstelik birkaç yıl oluyor! Eğer dağınık saçlarını süslemek istiyorsan, bir bant takman daha iyi olacaktır. İnce, kalın, puantiyeli veya eşarptan bozma; önemli değil, hepsi moda!
Başlıklar moda olmaktan çıktı
Tümüyle. Siperlikli kalın fitilli kadifeden yapılma kep gibi olanlar çoktan unutuldu. Ne var ki, en son versiyonları gerçekten ilgi çekici. Keten kep veya asker kumaşından yapılmış olanlar; neden olmasın?
İp gibi kaşlar
Bakımlı, düzeltilmiş kaşlar önemlidir. Fakat abartmayın! İp gibi incecik olanları artık kesinlikle moda değil. Ayrıca siyah boya kalemiyle düzeltilenler daha da komik görünüyor.
Çizgili taytlar
Çok çizgili taytlara yeter diyoruz! İki yıl önce, bunlardan aşırı miktarda vardı. Çevrende gördüğün herkes bunu giyerdi, daha da kötüsü, hala giyiyorlar. Senin gibi akıllı insanların bunları çoktan bir kenara atmış olması gerekir. Son zamanlarda düz, renkli taytlar veya doğal renklerle ajur işler daha iyi görünüyor. Yine de bunların modası yavaş geçiyor.
Britney stili
Şarkıcı Britney Spears`ın eski görünümünü ifade eden her şey; pembe renkler, kepler, son derece bronz ten, kısa gömlekler ve iki at kuyruğu. Vee! Artık onun müziğini dinlemek bile biraz demode haline geldi. Kazanan stil kesinlikle boncuklardan ve tüylerden oluşan kolyelerle temel renkler giyen hippi tarzı.

 

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.