Anasayfa Magazin Bu Düğün Çok Konuşulacak!

Bu Düğün Çok Konuşulacak!

0 1133

Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar geçtiğimiz haftalarda nişan yüzüklerini takmışlardı. Nişanlılık süresini fazla uzatmak istemeyen Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar ağustos ayında düğünü yapmayı planlıyor. Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar düğün hazırlıklarına başladı, düğün yeri ve tarihi belli oldu. Bu düğün çok konuşulacak!

ENGİN ALTAN NESLİŞAH ALKOÇLAR DÜĞÜNÜNÜN AYRINTILARI

Oyuncu ve sunucu Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar, geçtiğimiz haftalarda görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar nişanlılık süresini çok uzun tutmadan hayatlarını birleştirmek istiyorlar. Ağustos ayında evlenme kararı alan çift, Çeşme’deki akrabalar içinde bir kolaylık düşündü.

Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar 26 Ağustos’ta düğün yapacak. Çiftin düğün yeri konusunda tercihi Ulus 29 oldu. İzmir doğumlu olan Engin Altan Düzyatan, Çeşme7deki büyüklerini İstanbul’a kadar yormak istemediği için başka bir çözüm buldu. Nişanlısının ve kendisinin tüm çevresi İstanbul’da olduğu için, orada büyük bir düğün yapacak olan çift, İzmir’de de aile büyüklerini biraraya toplayacak. Bu sebeple Çeşme’de de küçük bir düğün organize ediliyor.

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.