Hülya Avşar’ın kızı Zehra kızarsa

KadinMecmua 12 Mart 2013 0
Hülya Avşar’ın kızı Zehra kızarsa

Etiler’de bir restoranda eski erkek arkadaşıyla oturan genç kıza masadaki çayı fırlattı.

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun 16 yaşındaki Zehra dün akşam 18.00 sıralarında saatlerinde bir kız arkadaşıyla Etiler’de GQ adlı mekana gitti. İddiaya göre, kız arkadaşıyla bir masaya oturduktan sonra sipariş veren Zehra bu sırada eski erkek arkadaşı M. Y.’yi yanıda bir kız arkadaşıyla gördü. Zehra eski erkek arkadaşının masasına yöneldi.

Masadaki demliği alan Zehra, içindeki çayı eski arkadaşının yanındaki A. H.’ye fırlatarak mekandan ayrıldı. Üzerine gelen sıcak çaydan kaçmak isteyen A. H. bu sırada başını sert bir cisme de vurdu. A. H. Ulus’taki bir hastaneye gitti ve burada ayakta tedavi gördü.

Genç kızın göğsünde hafif derecede yanık olduğu öğrenildi. Olaya polis de müdahil oldu ve yaşananları tanıklardan dinleyerek kayıt altına aldı. Üzerine çay atılan genç kızın şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Yorum Bırakın »

Devamını oku:
Cilde Zarar Veren Maddeler
Cilde Zarar Veren Maddeler

Cilt sağlığı tüm bayanlar için son derece önemli bir konudur. Bazı bayanlar cilt bakımını sabah akşam krem sürmek olarak görmektedir...

oje-021537F7
Düğün için hangi oje?

Siz hangi renk ojenin gelinisiniz? Gelin olmak zor iş, tepeden tırnağa her şeyi düşünmek gerek. Tırnağı lafın gelişi söylemedik, bir...

Kapat