Anasayfa Magazin Spears, küçük bir servete kendini yenileyecek!

Spears, küçük bir servete kendini yenileyecek!

0 952

Ünlü şarkıcı Britney Spears, yakında bıçak altına yatmaya hazırlanıyor. Yağ aldırıp, yüzünü gerdirecek olan yıldız bu ameliyatlara bir servet ödeyecek…

Hızlı gecce hayatı Birtney Spears’ı erken yaşlandırdı! Henüz 31 yaşında olan ünlü şarkıcı, “National Enquire”ın verdiği habere göre, önümüzdeki günlerde bir dizi estetik operasyon için bıçak altına yatmaya hazırlanıyor.

Spears’a yakın kaynakların söylediğine göre, şarkıcı bir süredir kendi görüntüsünden hoşnutsuz. Fotoğraflarını görmeye tahammül edemiyor ve kendini şişman buluyor. Spor salonuna gitmeye devam etse de, hala istediği forma kavuşmuş değil. Bu nedenle önümüzdeki günlerde Las Vegas’ta bir kliniğe yatarak, çeşitli estetik operasyonlar yaptıracak.

Şu sıralar “The X Factor” isimli yarışma programında jüri üyeliği yapan yıldız, programın tatile girmesiyle Las Vegas’a uçacak. Planlanan operasyonlar arasında; karın, sırt ve baldırlardan yağ aldırma, çene ve göz kapaklarını gerginleştirme ve kaş kaldırma var. Bunun yanı sıra botoks yardımıyla dudak ve göz çevresi ile alnındaki kırışıklardan kurtulmayı planlıyor. Son olarak yüzüne kimyasal peeling yaptırarak, cildinin gençleşmesini istiyor.

Britney Spears’ın tüm bu operasyonlar için 150 bin Dolar’ı gözden çıkardığı söyleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni görüntüsüyle ortaya çıktığında, bu paraya değmiş mi, değmemiş mi, hep beraber göreceğiz…

 

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.