Anasayfa Magazin Yeni Bir Dünya Markası; WOUX

Yeni Bir Dünya Markası; WOUX

0 1320

Kırcılar Mondial ortaklığının yeni markası WOUX, 4 Haziran tarihinde düzenlenen muhteşem bir organizasyonla kapılarını açtı. Açılış organizasyonuna turizm dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra Antalya iş dünyasının seçkin isimleri de katıldı.

Antalya turizminin önemli yapı taşlarından olan mağazacılık sektöründe; uzun yıllara dayanan köklü geçmişiyle sektörün ihtiyaçlarını doğru tespit eden ve bu ihtiyaçlara yönelik yatırımlara imza atan Kırcılar Mondial, WOUX markası ile yine bir ilke imza attı.

Sunuculuğunu Eda Taşpınar’ın yaptığı muhteşem organizasyonda Luxus gurubu konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti verirken Dünyaca ünlü dans gurubu Swing Latino herkesi kendine hayran bıraktı. Banu Noyan’ın Woux mağazası için özel olarak hazırladığı defilede Şenay Akay, Ece Gürsel, Simge Tertemiz, Hasan Yalnızoğlu, Tuğba Melis Türk, Didem Taslan, Zeliha Çal, Alona Bukreeva Zeytun ve Tuğçe Aral podyuma çıktı.

Mayıs ayında misafirlerini ağırlamaya başlayanWOUX, kişiye özel hizmet sloganı ile sektöre yeni bir soluk getiriyor. Mimarisi dünyaca ünlü mimar Hakan Külahçı tarafından yaratılan WOUX, ‘beş duyuya hitap eden alışveriş deneyimi’yle de lüks tüketim sektöründe Antalya’nın küresel markalarından bir olmayı hedefliyor. WOUX ürün yelpazesinde kürk dünyasının yakından tanıdığı markaların yanı sıra, moda dünyasının ikon markalarının kürk koleksiyonları da yer alıyor.

48208_2233_05062014_8GIANFRANCO FERRE, VALENTINO, CAVALLI, BORBONESSE, BLACKGLAMA, SIMONETTA RAVIZZA, GIAMBATISTA VALLI, OSCAR DE LA RANTE, MICHAEL KORS gibi markalarla birlikte mağazada WOUX’a özel koleksiyonlar ve WOUX markalı özel tasarım çantalar da satışa sunuluyor. WOUX’un misafirleri ile ilk temas anı, mağazaya transferleri, mağaza içerisinde geçirecekleri süre ve konakladıkları tesise geri dönüş süresindeki tüm detaylar titizlikle planlandı. Mağaza içerisinde yer alan özel bölümlerde, yalnızca yetişkin misafirler değil çocuklar da düşünüldü. Dünyaca ünlü markaların VIP odalarıyla birlikte, yetişkinlere özel sunulan rahatlama ünitesinde ayak, omuz ve kafa masajı gibi seçenekler sunulan misafirler, dünya mutfaklarından seçkilerin yer aldığı restoran bölümünde alanlarında uzman şeflerin eşsiz lezzetlerini tadabiliyorlar. Alanında eğitimli çocuk bakıcısı eşliğinde zihinsel gelişime katkı sağlayan oyuncakların bulunduğu WOUX Kids Club’da daha büyük yaş grupları için oyun konsollarının bulunduğu odalar da mevcut.

WOUX’a özel hizmetlerden bir diğeri de mağaza içerinde özel olarak dizayn edilen sosyal medya köşesi. Misafirler bu alanda WOUX’da satılan ürünlerle profesyonel ekipman ve fotoğrafçı eşliğinde fotoğraf çektirebiliyor ve diledikleri sosyal medya mecralarında paylaşabiliyorlar. WOUX’un yalnızca sunulan hizmetleri ve ürünlerin kalitesi değil misafirlerine bu eşsiz hizmeti sunacak olan insan kaynağı da özenle seçildi. WOUX çalışanları, yüksek kalite yaşam standartlarında yaşamayı seven, moda akımlarını, lüks tüketim ürünleri trendlerini yakından takip eden misafir profilinin taleplerini karşılayacak doğrultuda özel eğitimlere tabi tutuldu. WOUX sezon süresince düzenlenen özel etkinliklerde mağazayı ziyaret eden müşterileri için fark yaratmaya devam edecek. Dünyaca ünlü stil danışmaları ve moda tasarımcılarının yanı sıra mağaza içerisinde satışa sunulan ikon markaların temsilcileri de sezon süresince çeşitli zaman dilimlerinde misafirlerle workshoplarda buluşacak.

2014 yılı Eylül ayında hizmete açılacak olan Dubai mağazası ise, 7000 metrekareye varan kapalı alanında yalnızca satışa sunacağı dünyaca ünlü markaların kürk ürünleriyle değil, özgün konseptteki mimari yapısı ile de bulunduğu bölgeye WOUX imzası atacak. Sunuculuğunu Eda Taşpınar’ın yaptığı muhteşem organizasyonda Luxus gurubu konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti verirken Dünyaca ünlü dans gurubu Swing Latino herkesi kendine hayran bıraktı. Banu Noyan’ın Woux mağazası için özel olarak hazırladığı defilede Şenay Akay, Ece Gürsel, Simge Tertemiz, Hasan Yalnızoğlu, Tuğba Melis Türk, Didem Taslan, Zeliha Çal, Alona Bukreeva Zeytun ve Tuğçe Aral podyuma çıktı.

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.