Anasayfa Moda 2012 Sonbahar Saç Trendleri

2012 Sonbahar Saç Trendleri

1 1533

2012 Sonbahar-Kış sezonun en moda saç stilleri sevimli ve çocuksu modeller ön plana çıkıyor.

1. Sevimli ve Çocuksu Şapkalar Çok Moda 

Her gün bakımlı saçlara sahip olacaksınız diye bir kural yok. Fön çektirmeden, ayna karşısında uzun saatler geçirmeden de hem trend hem de bakımlı görünebilirsiniz. Bu yılın en favori aksesuarı fötr veya melon şapkalar, bu anlamda  imdadınıza yetişiyor. Size düşen bu kenarlı şapkalardan bir tane edinmek. Çocuksu cazibesiyle son derece bu muzip stilinizle, kolay yoldan çekici bir görünüme kavuşacağınız kesin. 

2. Saçınızı Merkezinden İkiye Ayırın 

Kim şık görünümün bu kadar kolay olabileceğini tahmin edebilir ki? Saçınızın merkezinden ayrılmış, fön çekilmiş dümdüz saçlarla kolay yoldan şıklığı yakalayın. Unutmayın bu sonbahar bu saç stili çok moda olacak.

3. Büyük Boy Saç Klipleri Geri Geldi 

Saçınıza bir klip ile zengin bir ayrıntı ekleyin. Çiçek desenli bir saç tokasıyla nostaljik bir görünüm kazandırdığınız saçlarınızla, sonbaharın en moda saç stiline sahip olacağınız kesin. 

4. Düşük Hacimli Saçlar 

Sonbaharın saç stillerinin en kilit ipucu olabildiğince doğal ve abartıdan uzak saç modelleri. Düşük hacimli saçlar bu sezon çok moda.  Yapmanız gereken, favori saç spreyinizle saçlarınıza hafifçe hacim vermeniz; güne hazırsınız!

5. Boneler 

Saça bağladığımız retro görünümlü eşarplar, boneler geri geldi! Bu ilk bakışta annelerimizin gençlik yıllarındaki favori saç stili  bu sezonun en moda saç stili.  Büyük ve hacimli kabarık saç stilleri, gösterişli saç aksesuarlarıyla sezonun hızla yükselen trendi. Bu sezon; saç bantları, boneler, ve saça dolanan eşarpları sıkça göreceksiniz.  

BENZER HABERLER

1 Yorum

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.