Anasayfa Moda 2013 Abiye Modası

2013 Abiye Modası

0 1118

Özel davetler, geceler, düğünler, törenler, kokteyller ve daha nice sıra dışı davetlerde bayanların en büyük kâbusu, başka bir bayanla aynı kıyafeti taşımak olsa gerek. Günler öncesinden sürdürülen hazırlıklar, en şık elbise arayışları, elbiseye uygun ayakkabı çanta kombini, saç tasarımı makyajı derken o an geldiğinde birde bakarsınız karşınızda sizinle aynı elbiseyi giyip ortalarda salınan bir bayan daha… Oracıkta yerin dibine girip yok olmak her kadının arzusudur herhalde.

Neyse ki 2013 Abiye Modasında o kadar zengin çeşitlilik hâkim ki böyle acı bir deneyim yaşamanız pekte mümkün değil. Siyah ve beyazın her zamanki asaletini koruduğu 2013 Abiye Modasında en ağır modellerdeki kıyafetleri bile canlı renklerde görmeniz mümkün. Üstelik hayal ettiğinizde olmaz dediğiniz renklerdeki elbiseleri, deneyip üzerinizde gördüğünüzde hayran kalabiliyorsunuz. Bu yüzden önerimiz, bu sezon abiye seçerken renklere karşı önyargılı davranmayıp daha ılımlı yaklaşmanız.

Modellerde ise, fazla dekoltesi olmayan ancak sırt detayı ile farklı tasarımlara imza atan abiyeler görüyoruz. Göğüs kısmı dekoltesiz ve yere kadar uzanan yırtmaçlı etek kesimi ve sırtı tamamen açıkta bırakarak hafif uzunlukta kuyruğu ile 2013 Abiye Modasının favori modeli, sırt güzelliğine güvenen bayanların tercihi olmuş durumda. Abiye denince ilk akla gelen detaylardan biri olan taşlar, pullar, boncuklar ise yine her zamanki gibi revaçta. Ancak elbisenin model güzelliğinin önüne geçmeyecek ölçüde kullanılması ile 2013 Abiye Modası daha klâs bir hava yaratıyor. Straplez kesim, belden kemerli ve yere kadar uzanan uçuşan tüllerle hazırlanmış modellerde pul ve diğer pırıltılar yalnızca kemer detayında kullanılıyor. Bir diğer favori model ise vücuduna güvenen uzun boylu bayanların tercihi olan balık kesim modeli. Straplez başta olmak üzere tek askılı olarak ta hazırlanan model, basen kesiminin altına kadar dar, etek kısmı ise daha kavisli ve yırtmaçsız olarak 2013 Abiye Modasında birçok bayanın imrendiği bir model olarak ilk sıralarda yer alıyor.

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.