Anasayfa Moda 2013 Ayakkabı Modası

2013 Ayakkabı Modası

0 961

Hiç kuşkusuz ayakkabıya önem vermeyen ve ne denk gelirse onu giyerim diyen bir bayan yoktur, olması da imkânsızdır. En şık olmamız gereken günlerden tutunda, bakkala giderken eşofmanın altına giydiğimiz ayakkabıya bile şöyle bir aynada göz atmadan edemeyiz. Ne kadar şık olursak olalım ayakkabımızda ki ufacık bir uygunsuzluk bile, sanki dünyanın en rüküş kadını gibi hissetmemize sebep olabilir. Yoğun yağmurlarla geçen mevsim sonrasında nihayet ayaklarımız artık hafif ve cici ayakkabılarımıza kavuştu.

2013 Ayakkabı Modası da tam da bu doğrultuda capcanlı, hareketli, sevimli ve bir o kadarda çarpıcı modellerle hazırlanmış. Sezonda göze çarpan en etkili model tabii ki neon renklerle tasarlanmış stiletto model ayakkabılar. Hem denim pantolonlar ile hem de etekler ile çok şık bir tarza imza attıran model,2013 Ayakkabı Modasına da damgasını vurdu.

Bir diğer öne çıkan ve kullanıcısının üzerinde dikkatleri toplayan model ise çiçek, geometrik şekil ve karakter baskılı ayakkabılar.2013 Ayakkabı Modasında hem babetlerde hem de topuklu modellerde sıkça karşılaştığımız bu tarzda en çok ilgi gören desen ise, son günlerde popülaritesini arttıran kurukafa simgesi.

2013 Ayakkabı Modasında ki mevcut koleksiyonun yanı sıra kişiye ve güne özel olarak tasarlanan modellerde en çok ilgi gören ve tarz yaratan modeller arasında geliyor. Özellikle düğün günlerine özel, gelin için tasarlanmış, gelin ve damadın isimleri yazılan, çeşitli desen ve resimlerle donatılan ve gelinliğe uygun tül, taş, tüğ gibi aksesuarlarla süslenen gelin ayakkabıları,2013 Ayakkabı Modasında gelin adayların tercihi olmakla beraber oldukça şık bir tamamlayıcı oluyor.

 

CheapAdultWebcam

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.