Anasayfa Magazin Acun Ilıcalı’nın en çok etkilendiği yarışmacı

Acun Ilıcalı’nın en çok etkilendiği yarışmacı

0 407

Mesut Yar’la Burada Laf çok programının geçtiğimiz akşam konuğu başarılı yapımcı Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı, Mesut Yar’ın sorularına samimi cevaplar verdi.

 Yetenek Sizsiniz Türkiye’de birçok yeteneğin çıktığını belirten Ilıcalı Mesut Yar’ın “Yetenek Sizsiniz’de en etkilendiğiniz yarışmacı kim oldu?” sorusuna Atalay Demirci cevabını verdi.Ilıcalı: “Atalay beni katıla katıla güldüren bir yarışmacı oldu. Atalay’ın bana göre çok önemli bir farkı var, belaltı hiç yapmıyor. O tip esprilere insanların gülmesi daha kolaydır. Bir kalabalığa konuşurken hafiften böyle argo konuş ya da belaltı konuş insanlar gülüyorlar. Çünkü komik geliyor, değişik geliyor” dedi.

Ilıcalı, “Atalay’ın mesela annesi ve babasının olmadığını ben bilmiyordum. Yarışmada hiç kullanmadı bunu hiç ön plana çıkarmadı.” dedi. Atalay’ın bu özelliği kullanmadan mizah yaptığını dile getiren Ilıcalı “Bunu kullansa oyda yüzde 10 ya da 20 oynar, garanti veriyorum. Çünkü bu şekilde birinci olmak istemiyordu o, hakkıyla birinci olmak istiyordu ki bana göre de çok haketti” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.