Anasayfa Moda Alexa Chung Vero Moda Gece Koleksiyonu

Alexa Chung Vero Moda Gece Koleksiyonu

0 670

Vero Moda’nın Alexa Chung ile gerçekleştirilen son çekimi yaklaşan parti sezonunu kutlayarak yıldızlı bir gecede New York’da gerçekleşti.

                       Takip ettiğimiz bir kaç sezondur Alexa Chung’la işbirliği yapan Vero Moda markası, yaz ve kış sezonlarına özel hazırladığı koleksiyonlarıyla adından söz ettiriyor. Stili konusunda günümüzün stil ikonları arasında gösterilen Chung, özellikle genç kızların radarında olmaya devam ediyor. Kış sezonuna özel hazırlanan parti koleksiyonuyla New York’ta gördüğümüz Alexa, şimdiden takipçilerini heyecanlandırmış olmalı.

New York’ta yapılan çekimlerin ardından Vero Moda imaj ve PR direktörü Katja Hundrup çekimler ve Alexa Chung ile ilgili, “Vero Moda için Alexa Chung kampanyalarının yaratım sürecinde birlikte çalışmak ben ve ekibim için büyük bir zevkti. Markaya yeni etkiler ve stiller kattık. Yalnızca dergiler için değil aynı zamanda dünya çapında Vero Moda mağazaları için kampanyalar yarattık ve bunu yaparken de büyük keyif aldık. Vero Moda kampanyalarıyla gurur duyuyoruz. Dergilerde, gazetelerde ve dünya çapında bloglarda aldığımız bütün olumlu tepkilerden dolayı da çok mutluyuz” diyerek başarılarının sırrını ifade ediyor.

                       New York‘ta gerçekleşen bu son çekimle, Vero Moda ve Alexa Chung, takipçilerini büyük bir partinin sonrasına taşıyor ve herkese eğlence ve moda dolu bir parti sezonu diliyor!

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.