Anasayfa Magazin Aura’da Stefano Defilesi

Aura’da Stefano Defilesi

0 1332

Kemer’de bu yıl 8’incisi düzenlenen Miss Kemer International Güzellik Yarışması’nın 21 ülkeden katılan finalist güzelleri, yarışmanın yapılacağı Club Kemer Aura’da podyuma çıktı. Finalist güzeller podyumda Stefano’nun ürünlerini sergiledi.

Kemer’in gözde gece kulüplerinden Club Kemer Aura tarafından geleneksel hale getirilen 8. Miss Kemer International güzellik yarışmasına 21 ülkeden katılan güzellerin Kemer kampı devam ediyor. 
Marco Polo tatil köyünde kampta bulunan güzeller, Kemer’de bulundukları süre içerisinde kentin tarihi ve turistik bölgelerine düzenlenen turlara katılırken, Kemer’in tarihi ve doğal güzelliklerinin de tadını çıkarıyor. 
Son olarak güzeller Club Kemer Aura’da düzenlenecek olan final gecesi öncesi, Stefano’nun düzenlemiş olduğu gecede, podyuma çıkarak hünerlerini sergilediler. 
Final gecesinin provası özelliğini taşıyan gecede finalist güzeller,  abiye ve günlük kıyafetlerle kulüp müdavimlerinin beğenisini kazanırken, geceye katılan özellikle Rusya ve Ukraynalı tatilciler kendi ülkelerinin finalisti pozyuma çıktığında uzun süre tezahüat yaptı. 
Yaklaşık bir saat süren defile öncesi ve sonrasında düzenlenen dans şovları da geceye renk katarken, Stefano’nun sahibi Adem Çekem, program sonrası finalist güzellere çeşitli hediyeler de takdim etti

 

 

CheapAdultWebcam

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.