Anasayfa Anne & Çocuk Bebeklerde 2013 Modası

Bebeklerde 2013 Modası

0 946

Varlığını öğrendiğimiz andan itibaren şüphesiz ki hayatımızın en değerlisi olan bebeklerimiz için her şeyin en iyisini en güzelini ister dururuz. En iyi nasıl besleyebiliriz, en güzel kıyafetler neler, en sağlıklı yöntemler hangileri diye bir yığın araştırma içinde didiniriz. Sadece bizimle sınırlı kalmayan bu çabalar tüm aile fertlerini de etkisi altına alarak sürekli bir alışveriş fırtınası yaşatır.2013 Bebek Modası da tam da bu fırtınaya uygun şekilde hazırlanmış, birini alsanız aklınızın diğerinde kalacağı birbirinden cici bebek ürünleri ile dolu. Kullanım kolaylığı ve sağlıklı dokuların ön planda tutulduğu 2013 Bebek Modasında yeni anne baba adaylarının ilk terciği pamuklu dokusu ile bebeğinize sağlıklı bir dokunuş sağlayan organik tekstil ürünleri.

Renklerde ise kız bebeklere pembe, erkek bebeklere mavi kıyafet hazırlama modası her ne kadar hala etkisini sürdürse de artık cinsiyet ayırımı yapılmaksınız tüm renkler rahatlıkla kullanılabiliyor.2013 Bebek Modası ile denizci temalı tasarımlar birçok bebeğin en şık cicileri arasında yerini alıyor. Mavi beyaz kırmızının hoş uyumu ile salopetler, tulumlar, şortlar, mini fırfırlı elbiseler, etekler ile küçük denizciler olarak karşımıza çıkan minikler daha da sempatik bir hal alıyor.

Yetişkin modasında olduğu kadar 2013 Bebek Modasında da puantiyenin yeri çok özel ve sevimli. En çok ta küçük hanımefendilerin elbise ve etekleri ile şapkalarında bir örnek kullanılan puantiyeler bizlerin olduğu kadar bebeklerimizin de ilgisini çekiyor. Küçük delikanlılarımız olan erkek bebeklerde ise puantiye kadar cici olan bir diğer desen de pötikare olsa gerek. Minicik t-shirtlerinin altına giydirilen pötikare desenli şortları ve aynı desenden yapılmış şapkaları ile sevimliliklerine yüzlerce puan ekleyen minik delikanlıları nerde görsek hayran olmamak mümkün değil.

CheapAdultWebcam

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.