Anasayfa Aşk & İlişkiler Bekarlığın 6 eğlenceli yanı

Bekarlığın 6 eğlenceli yanı

0 706

Bekarlık sandığınız kadar da üzücü değil.

Bekarlık harikadır ve hep böyle kalın” demiyoruz. Sadece “Hayatınızda uzun süreli bir ilişki yok ya da bekarsınız diye üzülmeyin! Bu hayatın sonu değil” demek istiyoruz. Bu durumun tadını çıkarın.

Şöyle düşünün: Yanınızda sürekli horlayan bir şeylerden şikayet eden yiyip içtiğinizi takip eden sevmediğiniz alışkanlıkları olan biri yok! Kararlarınızı tek başınıza alabiliyor arkadaşlarınızla bol bol zaman geçirebiliyor özgürce flört edebiliyorsunuz…

 

1. Akşam yemeğinde sadece salata kahvaltıda pizza yiyebilirsiniz

Tabii bu verdiğimiz örnekleri siz kahvaltı ve akşam yemeklerinde sevdiğiniz diğer yiyeceklerle değiştirebilirsiniz. Bazı geceler canınız sadece tost yemek isteyebilir akşam yemeklerinde. Yanında da bir bardak çay… Bazı sabahlar akşamdan kalan pizza dilimleriyle kahvaltı etmek isteyebilir canınız.

Ama bir başkasıyla sürdürülen müşterek hayatta her zaman sadece kendi zevklerinize hitap eden türde yemekler yeme özgürlüğüne sahip değilsiniz. Yalnızsanız istediğiniz her şeyi istediğiniz her yerde istediğiniz zaman hiç kimse size “neden” diye sormadan yiyebilirsiniz.

2. Yatağın tek tarafına mahkum değilsiniz

Bekarsanız yatağınız yalnızca size aittir zaman zaman biriyle paylaşmanız gerekmediği sürece. İster sağ tarafınızdan isterseniz de sol tarafınızdan kalkabilirsiniz. Üstelik bütün yastıklar da sizin kullanımınızda. Yanınızda horlayan biri de yok!

3. Özgürce flört edebilirsiniz

Hayatınızda bir ilişkiniz yoksa ya da evli değilseniz beğendiğiniz erkekle flört etme özgürlüğünüz var demektir. Çapkın göz kontakları kısa bakışmalar tanışmalar ve … İstediğiniz her zaman yeni insanlarla tanışıp yeni bir flört edinmeye hazırsınızdır! Gözünüz size beğeniyle bakan gözlere açıktır.

4. Facebook facialarından uzak kalırsınız

Çoğu kişinin başına gelmiştir. Eski sevgilinizle Facebook arkadaşı olmanız eşinizin haberdar olmasıyla soruna dönüşür. Ya da tam tersi. Eşinizin eski sevgilisiyle Facebook’ta arkadaşlığını sürdürmesi sizin için bir derttir. Küçük bir meseleymiş gibi görünse de sorunlar buradan çıkar hep. Saçma kavgalara dönüşür. Ama şimdi bekarsınız… Özgür aşk hayatı daha az dram!

5. Arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz

Evliler arkadaşlarına yeterince zaman ayıramamaktan şikayet ederler hep. Şimdi sahne sizin! Her hafta sonu eğlenceli buluşmalar sizi bekliyor.

6. Bakımsız bir gün sorun değildir

Yani anlayın işte tıraşsız bir gün demek istiyoruz. Hafif uzamış bacak tüyleriniz onlara uzaktan bakacak olanlar için sorun teşkil etmez. Bir günü atlayabilirsiniz. Sabah banyosunda tüy operasyonu yerine 10 dakika ekstra uyku uyuyabilir biraz tembellik yapabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.