Anasayfa Moda Düğün Dekorasyon Fikirleri

Düğün Dekorasyon Fikirleri

0 2983
Gelin Arabası

Her şeyin mükemmel olması gerektiği ve ufak aksesuarlarda bile görüntü açısından değer vardır gibi fikirleriniz varsa, düğününüze rehberlik etmek amacı ile bazı öneriler getirmek istiyoruz. Bütçenizi fazla sarsmayacak ve pek uygulanmayan, fakat bir o kadar dikkat çekici özelliklere giriş yapalım. Gelin arabasından, mekanlara, küçük süslemelerden, özel taktiklere kadar bazı bilgileri yazımızdan görebileceksiniz.


Çam İçerisinde Yapma Çiçekler
Cam bir fanus bulun ve masanızın üzerine çiçeklerle beraber ekleyin. İçi su dolu olanlar daha şık bir görüntü sergilerken, ayaklık bölümünde kül tablası özellikli olanları tercih edebilirsiniz.


Gelin ve Damat Askılıkları
Düğün salonu soyunma odasındaki ilerleyen saatlerde çok sayıda kıyafet değişimini yapma gereği hissedeceğiniz askılıkların altına ufak isimlikler oluşturabilirsiniz. Ne kadar değerli hissettiğini bilmesi için olumlu olabilir.


Ayçiçek Tarlalarına Gidin
Her zaman imza atılacak bölümde resim çektirilmesi gibi kural yoktur. Bu özel gününüzü, Ayçiçek, üzüm tarlası, ormanlık alan, yüksek dağlık bir havada, gölet yada akarsu manzaralı alanlarda da oluşturabilirsiniz. 


Karnaval Havasında Düğünlerin Sırları
Eğlencenin doruk noktasına çıkmasındaki ana sebep renkler ve özel objelerdir. Beyaz krema külahının üzerine eklenen kırmızı vişne yada kiraz taneleri ne kadar dikkat çekici ise, dondurmalar, çeşitli tatlı ve tuzluların pembe, kırmızı, beyaz, renklerden oluşması da bir o kadar hoş duracaktır. Gelin buketinde aynı oranlarda çiçekleri, konfetileri, nedimleri asla unutmayın.


Etrafınızdaki Şaşırtmanın Sırları
İstanbul , Ankara, Bursa, Antalya ve diğer illerimizde sizi bekleyen sürprizler arasında geçmişin izlerini, klasik gelin arabalarının koltuk tasarımları, motor sesleri, süslemesi, şehir içinde attığınız turlardaki, etraftan gelen ve sizleri gülümsetecek bakışlarda bulabileceğiniz avantajlı fırsatlardan bahsetmek istiyoruz. Akrabalarınızı şaşırtmak ve o güne anıları doldurmak için kimi kırmıza üstü kapalı yada açık, beyaz koltuklara sahip cabrioları tercih ederken, kimisi pembe, sarı… gibi renklerdeki olanı kiralayıp, istediği gibi kullanma fırsatına sahip olacak. 


Kameraları, Fotoğraf Makinalarını Hazırlayın
Davetlilerin yer aldığı, imzaların atılacağı bölgeye klasik gelin arabaları ile gelmeye ne dersiniz? Süslemeden anlıyorsanız istediğiniz gibi çiçekler, fiyonklar, kurdeleler… ekleyebilirsiniz. Bunlarla uğraşamam diyenler için süslemeler, yakıtın ve şoförün dahil olduğu kampanyalar ile tüm detaylar sizler adına tamamlayabiliriz. Gerçek çiçekler ile süslenen araçlarınızı bize göre aşırı miktarlarda objeler ile doldurmamanızdır. Çoğu kişinin sadece filmlerde görmeye alışık olduğu klasik araçlara bakarken, sizde onlara el sallamak, düğün konvoyunu takip etmek ve tüm dikkatinizi evleneceğini kişiye yöneltmek, anın keyfini sürmek istiyorsanız, damadın aracı kullanmasını önermiyoruz. Şoför desteğini bizden alın ve geriye kalan tüm mutlu anılar sizlere kalsın. Gelin arabasında profesyonel hizmet ve bol araç çeşitliliği, şehir içi ve şehir dışı ulaşım imkanları, tam destek ve daha fazlası için bizleri tercih edebilirsiniz.

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.