Anasayfa Magazin Ebru Gündeş Türkiye’deki en pahalı otomobile binecek.

Ebru Gündeş Türkiye’deki en pahalı otomobile binecek.

0 1264

Ebru Gündeş Türkiye’deki en pahalı otomobile binecek.

Ebru Gündeş`le evlendikten sonra 26 milyona Kanlıca`da iki yalı, 3 milyon 750 bin liraya Sapphire`de ofis, 1 milyon Euro`ya Bodrum`dan yazlık alan Zarrab, geçen yıl da 960 bin Euro verip `Kralların otomobili` olarak anılan, dünyaca ünlü İngiliz markası Rolls-Royce`un Phantom modelini garajına dahil etmişti.

Evlenmeden önce “60 yıl hiç ayrılmayacağız” diye söz veren çift, Rolls Royce`larının plakasını `34 YIL 60` olarak çıkarttırmıştı.

Sıkı durun; 960 bin Euro`ya getirttiği Rolls-Royce`una ruhsat çıkarabilmek için yaklaşık 1 milyon TL ÖTV ve KDV ödeyen Zarrab`ın, ikinci Rolls Royce`unu sipariş ettiği ortaya çıktı.

Sabah`tan Bülent Cankurt`un haberine göre ilkinde Rolls Royce`un Phantom modelini tercih eden Azeri enişte, bu kez Türkiye`de sadece Ali Ağaoğlu`nda olan Rolls Royce`un Ghost modelini sipariş etmiş.

Otomobil için bu kez kesenin ağzını iyice açan Zarrab, ikinci Rolls Royce`u için tam tamına bir milyon 250 bin Euro (yaklaşık 3 milyon 150 bin lira) yatırmış.

Zarrab`a, bu aracı 15 güne kadar teslim alacak ve bir süre geçici plaka ile binecekmiş.

Ruhsat çıkarmak istediğinde ÖTV ve KDV`si için en az 1 milyon lira daha ödeyeceğini varsayarsak; bu araba Azeri işadamına yaklaşık 4 milyon 150 bin liraya mal olacak.

Ebru Gündeş sahip olduğu bu arabayla Ali Ağaoğlu`nu bile geride bıraktı. Sıradışı yaşamı, sevgilileri ve lüks araçları ile her zaman gündemde olan İş adamı Ali Ağaoğlu Rolls Royce`un aynı modelini 1 milyon TL`ye almıştı.

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.