Anasayfa Güzellik Makyaj En İyi Kapatıcı Markaları Nelerdir?

En İyi Kapatıcı Markaları Nelerdir?

0 2292
En İyi Kapatıcı Markaları

Kapatıcı ürün kullanılmadan yapılan bir makyaj muhakkak eksik kalmış makyajdır. Kapatıcı kullanılmadan yapılan makyaj kalıcı olmayacağı gibi yorgun bakışlara sahip olmanıza da neden olur. Göz altları her zaman için cilt tonundan bir iki ton koyudur. Bu farkı kapatmak ya da bir ton daha açık hale getirmek için kapatıcı kullanmak şarttır. Yoksa ne kadar makyaj yapsanız da yorgun ve hasta bakışlardan kaçmanız mümkün olmayacaktır.

Göz altı kapatıcıları yalnızca yüze ışıltı ve aydınlık vermelidir. Bunun haricinde ben buradayım diye bağırmamalıdır. Seçtiğiniz kapatıcı mutlaka ten renginiz ile uyum göstermelidir. Çünkü açık renk kapatıcı kullandığınızda bu kusurları kapatmak yerine daha da ön plana çıkartacaktır.

Kapatıcı seçimlerinizde fazla kalın olmayan hatta likit şekilde uygulanan ve cilt tonunuzdan bir ya da iki ton daha açık olan ürünleri seçmeye özen gösterin. Piyasadaki alternatiflerden size en uygun olanını gözaltınıza sürerek test edebilirsiniz. Biz de sizler için en iyi 4 kapatıcı önerisi hazırladık.

Bunların ilki tabi ki MAC Select Cover Up. Likit şekilde uygulanan bu ürün yüzdeki koyu kalan kısımları aydınlatırken aynı zamanda sivilce ve lekelerinizi de yok ediyor. Fondötenden önce ya da sonra kullanmanız ürünün formülünde bir değişikliğe yol açmıyor.

İkinci ürünümüz ise, YSL Touche Eclat. Bu ürün de son zamanların en çok satılan kapatıcısıdır. Kapatıcı olmasının yanında aydınlatıcı ve leke giderici özellikleri de bulunuyor. Solgun ve yorgun cildinizi anında aydınlatıcı özelliğe sahiptir.

Üçüncü ürünümüz ise Clinique All About Eyes. Bu üründe kapatıcı ve aydınlatıcı özelliklerini bir arada barındırıyor. Diğer ürünlerden farklı olarak ise içeriğinde yağ barındırmıyor ve nemlendirici etkili.

Aynı zamanda ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmasına karşı bir formül geliştirilmiş. Laura Mercier Secret Concealer ise, özellikle göz çevresi için mutlaka alınması gereken ürünlerden.

Tüm göz halkalarını ve morlukları anında yok ediyor.

CheapAdultWebcam

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.