Anasayfa Dekorasyon Evli Çiftlere Dekorasyon Önerileri

Evli Çiftlere Dekorasyon Önerileri

0 868

Eşinizle evinizin konusunda uyuşmuyor olabilirsiniz. Eraflıca düşünerek uyuştuğunuz noktalarda buluşmak mümkün. Önce evinizde neler isteyip istemediğinizi kararlaştırın, daha sonra da eşinizle birlikte karşılıklı isteklerinizi birbirinize dile getirin ve hangi dekorasyonun size en uygun olduğuna karar verin.

Siz, çevrenizin açık ve ferah olmasını istiyorsunuz. Yoğun aksesuarlı odalardan hoşlanmıyorsunuz, sevdiğiniz kitap ve bir iki fotoğrafın yer aldığı çerçeveler size yetiyor.  Dergiler gazeteler ve çanakların yarattığı kalabalık sizi rahatsız ediyor ve oda dağınıkmış hissine kapılıyorsunuz.

Eşiniz ise etrafta yastıklar ve değişik renkte battaniyeler olmasına bayılıyor. Düzinelerce çerçevelenmiş aile fotoğrafını yan sehpaların üzerine yerleştiriyor. Bütün bunlar olmazsa evin boş ve manasız olacağını düşünüyor.

Hangi odanın hangi köşesinin kullanmak istediğiniz objeler için müsait olduğunu, hangi köşenin de boş kalması gerektiğini oturup kararlaştırın. Bu şekilde aynı odada hem sizin için nefes alacak yer kalır hem de eşiniz kendi eşyalarını dilediğince yerleştirebilir. Çerçeveleri masa üstlerinden kaldırıp duvara asmayı deneyin. Bu şekilde etraf biraz boşalacaktır.  Dergileri ve katalogları koltuk kenarına koyacağınız bir sepete toplayın ve orta sehpasını da biraz ferahlatın.

CheapAdultWebcam

BENZER HABERLER

Banyo Modelleri

0 1053

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.