Anasayfa Dekorasyon Feng Shui Objeleri

Feng Shui Objeleri

0 1255

KRİSTALLER

Chi’nin hareketini arttırmak, hızlı akan chi’nin dengesini sağlamak ve güzel olan enerjiyi çekmek için kristaller mükemmel tercihlerdir. 2013 yılında evinizin güneyinde kullanabilirsiniz. Güneş ışığını alarak evinizin içinde gökkuşağı renklerini dolaştırmak için pencerenizden aşağıya doğru sarkıtabilirsiniz.

SU OBJELERİ

Feng Shui’de çok kullanılan çözümlemeler su objeleridir. Akvaryumlar, su fıskiyeleri, çeşmeler, suni göller, süs havuzları hem içeride hem dışarıda kullanılırlar. Su elementi para ve zenginlikle ilintili olduğu için, özellikle kariyer bölgesi olan kuzeyde ve bolluk bölgesi olan güneydoğu yönlerinde kullanmak doğrudur. Bu yönler yatak odanıza denk geliyorsa su objeleri kullanmıyoruz.

RÜZGAR ÇANLARI

Rüzgar çanları chi’yi dağıtmak, yavaş ilerlemesini sağlamak için ses dalgaları yayarlar. Evinize ulaşan yol uzun ve düz ise, veya uzun bir koridorunuz varsa, burada chi çok hızlı akacağından, giriş kapınızın yakınına, koridorunuzun girişine rüzgar çanı asabilirsiniz. Bu, chi’nin yumuşak ve hafif bir şekilde akmasını sağlayacaktır. Rüzgar çanının negatif enerjiyi dağıtması için metal olması tercih edilir.

2013 yılında 5’li metal çanı evinizin merkezindeki negatif enerjiyi azaltmak için kullanabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Banyo Modelleri

0 1054

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.