Anasayfa Genel Geleceğin Kadın Liderleri Sertifikalarını Aldı

Geleceğin Kadın Liderleri Sertifikalarını Aldı

1 1152

KAGİDER ve Sanofi Grubu işbirliğiyle hayata geçirilen “Geleceğin Kadın Liderleri” projesinde 3. dönem eğitimler tamamlandı. Düzenlenen törende 24 kadın sertifikalarını aldı.

 

Türkiye’deki genç kadınların toplum ve iş hayatındaki pozisyonlarını kuvvetlendirmek ve profesyonel iletişim ağlarının genişletilmesine katkıda bulunmak hedefiyle 2010’da başlatılan Geleceğin Kadın Liderleri projesinde 3. dönem eğitimler tamamlandı.

 

KAGİDER ve Sanofi Grubu işbirliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında, 20-23 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitimlerde üniversite son sınıf öğrencisi veya yeni mezun 24 kadın eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.

 

Program çerçevesinde 20-25 yaş aralığındaki genç kadınlar, işe girişlerde faydalı olabilecek CV Yazma, İş Aramada Teknolojinin Kullanımı, Mülakat Simülasyonları gibi eğitimlerin yanı sıra, iş hayatlarına yön verecek Hedef Belirleme, İş Ahlakı, Etkin İletişim, Kariyer Planlaması ve Profesyonel Oryantasyon eğitimlerini alarak sertifikasyon sürecinden geçirildi.. Ayrıca katılımcılar; bankacılık, sağlık, telekomünikasyon, reklamcılık, hızlı tüketim gibi farklı sektörlerin temsilcilerinden, o sektörlerle ilgili doğrudan bilgi alma şansını yakaladılar.

 

Sertifika töreninde bir konuşma yapan KAGİDER Başkanı Dr. Gülden Türktan, “”Başarının yüzde 50’si önce istemek ve istenilen hedef için hazırlanmaktır. Geleceğin Kadın Liderleri olacak bu genç kadınlarımızda bunu görüyoruz. KAGİDER olarak, bugün olduğu gibi gelecekte de onların yanında yer almaya devam edeceğiz. Geleceğin Türkiye’si, iş dünyasında omuz omuza çalışan kadınlar ile erkeklerin işbirliğinden doğacaktır” dedi. Sanofi yetkilileri de “Geleceğin Kadın Liderleri” projesini destekliyor olmaktan duydukları mutluluğu belirttiler.

 

Sertifikalarını alan genç kadınlara, iş arama süreçlerinde 6 ay boyunca Sanofi Grubu ve KAGİDER tarafından mentorluk desteği verilecek. Geleceğin Kadın Liderleri projesi kapsamında bugüne kadar toplam 141 genç kadın eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.

Sanofi hakkında

Sağlık hizmetinin çeşitli alanlarında faaliyet gösteren global bir şirket olan Sanofi, hastaların gereksinimlerine odaklanmış tedavi çözümleri keşfeder, geliştirir ve hizmete sunar. Sanofi, yedi büyüme platformuyla sağlık hizmeti alanında güçlü yönlere sahiptir. Bu büyüme platformları: diyabet çözümleri, aşılar, yenilikçi ilaçlar, tüketici sağlığı, gelişmekte olan pazarlar, hayvan sağlığı ve Genzyme’ın nadir hastalık ürünleridir. Sanofi, Paris (EURONEXT: SAN) ve New York (NYSE: SNY) borsalarında işlem görmektedir.

BENZER HABERLER

Tırnak

0 1055

0 1158

1 Yorum

  1. su anda yolculuk yapıyorum ve telefondan baglaniyorum doner donmez tekrar bakip okuyacagm.
    teskkrler

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.