Anasayfa Moda Giysilerle Zayıf Görünmenin Yolları

Giysilerle Zayıf Görünmenin Yolları

0 234

Kilo vermeye bekleyecek kadar zamanınız yok mu? İşte bazı moda uzmanlarından daha ince gösteren moda ipuçları.
İyi görünmenin yolu sadece zayıflamaktan geçmiyor. Doğru kıyafetlerle daha zayıf ve daha ince görünmenin püf noktaları da var.
İşte modacılardan daha zayıf görünmenizi sağlayacak 6 öneri…

1. Tek Renk Kullanın

Gece mavisi, kahverengi ya da siyah gibi tek renk koyu renkli elbiseler giyin. Bunun yanı sıra aynı rengin farklı tonlarını da birlikte giyebilirsiniz.
Bej, deniz mavisi, mercan ya da teninize en iyi giden renklerde desenleri bulunan giysiler de olabilir. Eğer rengin sizi daha kilolu gösterdiğini düşünüyorsanız, elbise olarak sizde nasıl durduğuna da bakın.

2. Kumaşları Doğru Seçin

Katı, sert ve ağır hatta yapışkan kumaşlardan uzak durun. En iyi seçim hafif, yumuşak ve giydiğinizde vücudunuzdan kayan kumaşlardır.
Amacınız vücudunuzun genel şeklini görmek olmamalı…

3. Vücudunuza göre ayarlayın

Geniş omuzlarınız varsa, vatka ya da herhangi bir omuz aparatı kullanmayın. Kayık ve yuvarlak yakalı giysileri tercih etmeyin.
Üstünüzü daha küçük göstermek için modaya uygun V yakalı elbiseler, V yakalı üst ve etek veya bol pantolonları tercih edin. Eğer üst küçük alt büyükse, yani armut vücutluysanız, boynunuzu kalın göstermeyen, omuzlarınıza uygun sizi dik gösteren kıyafetleri arayın.
Üst için yuvarlak, oyuk yaka kesimleri, alt için de düz etek ya da normal kesim pantolonları seçin.

4. Kalça ve basenler

Büyük kalça ve basenleri kamufle etmek için, rahat pileli, bel kısmı büzgülü rahat etek ve pantolonlar tercih edilebilir. Modaya uygun, düz çizgiler yan
cepli ya da cepsiz modeller seçin. Basenleri küçük göstermek için beli düz yarım ya da düzden hafifçe aşağıda pantolonlar arayın. Daha uzun ve zayıf görünüm için pantolonunuz ya da eteğiniz yere değecek kadar uzun olmalı.
Basenlerinizi daha fazla kamufle etmek için etek ve pantolon giydikten sonra kalçalarınızı örtecek kadar uzun bluz ya da bluzunuzun üzerine hafif dantel ya da örgü tunikler giyebilirsiniz. Kalçalarınızdan aşağısının çok fazla uzun olmamasına dikkat edin.

5. Kesim ve dikişleri inceleyin

Giysileriniz de, özellikle ceketlerde kare şekilli olanları ya da sıkı saran modelleri tercih etmeyin. Bunun yerine hatları hafif beli eden modelleri tercih edin. Elbiselerin dikişleri daha ön plana çıkartılmış olabilir.

6. Ayakkabıları unutmayın

Sadece elbiselerle zayıf görüneceğinizi sanmayın. Giysilerinizi belirledikten sonra ayakkabılarınızı deneyin. Özellikle ayaklarınız genişse ince şeritli
ve düz sandaletler, ufak topuklu ayakkabılar giymeyin.
Bunun yerine kısa topuklu ya da üzerinde durabiliyorsanız yüksek topuklu ayakkabılar giyin. Uzun topuk sizi daha ince gösterecektir.
Ayak bileğinize dolanan ayakkabılardan, kare topuklardan uzak durun. Tüm bunlar sizi daha bodur ve bacaklarınızın daha kısa görünmesine neden olur.

CheapAdultWebcam

BENZER HABERLER

Tesettür giyim

0 5161
Gelin Arabası

0 2982

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.