Anasayfa Moda Mavi 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Mavi 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

0 843

Mavi, 2013 ilkbahar/Yaz koleksiyonundaki 100’ü aşkın yıkama, kesim ve detay kombiniyle herkesin en doğru jean’i bulmasını hedefliyor.

Mavi, 2013 ilkbahar/Yaz koleksiyonundaki 100’ü aşkın yıkama, kesim ve detay kombiniyle herkesin en doğru jean’i bulmasını hedefliyor. Neon renkleri koleksiyonda öncelikli dikkat çekerken, Malibu ve Miami’den çıkıp gelen desen, baskı ve grafikler, İstanbul adalarının romantik denizcileriyle buluşuyor. En klasikten en çılgına tüm stillerin bir doz Akdeniz havasıyla karıştığı Mavi koleksiyonu, ismine inat yazın tüm renklerini kapsıyor.

Bohem ruhun temsilcisi Delidolu, 3 farklı yıkamayla geri dönen Boyfriend Kathy, renk ve desen patlaması yaşayan skinny Serena, bilekte biten Parizyen Beatrix, daracık ve seksi Adriana, şehir kızı Bella ve tabii ki efsanevi Lindy, Mavi kadınının her ruh haline hitap ediyor. Erkek koleksiyonunda ise Pierre ve Marcus, koyu ve orta yıkamalarıyla çabasız şıklığın temsilcisi oluyor. Skinny Jake, asi ve serseri Martin ve jean şort Nicholas, modern gezgin Mavi erkeğinin gardırobunun vazgeçilmezi oluyor.

Sezonun göze çarpan parçaları ise; neon koleksiyonu, batik jeanler ve yelekler, dantel blazer ceket, her dönemin modası jean gömlek, çapkın pololar, kadınlara özel premium jean koleksiyonu Mavi Gold’un birbirinden seksi modelleri, yaz beyazı keten koleksiyonu?

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.