Anasayfa Magazin Para da benim karı da benim

Para da benim karı da benim

0 872

Gayrimenkul ve moturunu sattığı iddia edilen Serdar Ortaç, çok şaşırtan bir cevap verdi. 

Nişanlısı Chloe Loughan’ın Türkiye’de çalışma izni olmadığı haberleriyle gayrimenkul ve motorunu sattığı iddialarına kızan Serdar Ortaç, “Böyle haberleryapmayın ev de benim, motor da benim, karı da benim istediğim gibi yaşarım…

ÇALIŞMA BAKANLIĞI İZİN VERDİ

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç önceki akşam İrlandalı nişanlısı Chloe Loughan’la Reina’da yemek yedi. Çıkışta Chloe’nin Türkiye’de çalışma izni yok haberleriyle igili açıklama yapan Ortaç, “Ben Chloe için çalışma izni aldım. Aldığım izinde 10.07.2013’ten, 10.07.2014’e kadar Ortaç Müzik Yapım’da çalışabilir. Bana bu izni Çalışma Bakanlığı verdi” dedi.

CHLOE’NİN OTURMA İZNİ DE VAR

Serdar Ortaç, nişanlısı için oturma izni de aldığını belirtip, “19.09.2012’de ikametgah almış ve 18.09.2013’e kadar geçerli. Chloe zaten geçen gün bakanlığa belgelerini mühürletti” dedi. Gayrimenkul ve moturunu sattığı iddiaları için de koşunan Ortaç şunları söyledi: “Böyle haberler yapmayın ev de benim, motor da benim, karı da benim istediğim gibi yaşarım kimseyi ilgilendirmez!

BEBEK İDDİALARINA CEVAP VERMİŞTİ

Serdar Ortaç bebek iddialarına ‘Bu yıl bir nikâh kıyarsam, ki öyle gözüküyor, 2013 yılında ilk çocuğu doğurtturacağım‘ cevabını vererek yine şaşırtmıştı.

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.