Anasayfa Güzellik Saç Saç Botoksu Nedir ?

Saç Botoksu Nedir ?

0 863
Saç Bakımı

Saç kadın erkek herkes için büyük önem taşıyan konulardan bir tanesi. Saç dökülmeleri cansızlaşma herkes için büyük sorun teşkil etmekte ve çözüm aramaya sevk etmekte. Fakat ne yazık ki çok kalıcı yada beklenen kadar mucizevi sonuçlar pek elde edilememekte. Yıllardır saç üzerinde yapılan çalışmalar sonunda saç bakımında bir devrim olarak nitelendirilen saç botoksu saç sorunu yaşayanlar için adeta bir umut ışığı.
Aktif pro keratin ve peptitlerin karışımından formüle edilmiş olan juvexin mucizesi saçlardaki yıpranmaları uğradıkları tüm yoğun kimyasal işlemlere rağmen onarır ve saçları güçlendirir. Saç botoksu ürünleri daha ilk kullanımdan itibaren saçlarda canlanma hissini yaşatır.

Saç botoksu ürünleri gücünü içerdiği juvexin’den alır ve kesinlikle içerisinde kansorejen yada sağlığa zararlı madde barındırmaz. Pek çok saç bakım ürününde yer alan zararlı kimyasallar kesinlikle bu ürünlerde bulunmaz. Saç botoksu işlemi saçı nemlendirip güçlendiren, saça hacim kazandıran bir sistemdir.

Bilindiği üzere saçlar keratin denilen proteinlerden oluşmaktadır ve bu keratinler hassas bir yapıya sahiptir. Stresten tutunda, ısıdan, boyadan, permadan, hava kirliliğinden ve daha pek çok durumdan etkilenir ve saç keratin kaybı yaşar. Bu da doğal olarak yıpranmalara neden olur.

Saçlar matlaşır, elektriklenmiş bir görünüme döner, cansızlaşır, şekil alması zorlaşır ve kırılır.
Saç botoksu tüm bunlara son vererek saçlarınızı canlandırır, hacim verir ve güçlendirir.

Saçlarınız taramaya bile ihtiyaç duymadan düz hacimli ve bakımlı bir görünüme kavuşur. Üstelik şekil vermek kolaylaşır. Saç botoksu sonrasında saçlarınızda istediğiniz işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Yorum yok

Bir Yanıt bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.